druk gazet

Profesjonalny druk gazet, prasy, magazynów i katalogów na papierze gazetowym lub zbliżonym… z transportem

Postaw na najwyższą jakość usług. Wybierz najtańszą formę druku: druk gazetowy.

Skład DTP

Profesjonalny skład gazet, prasy, magazynów

Postaw na najwyższą jakość usług. Szybki i ekspresowy skład gazet, magazynów, katalogów, publikacji. Postaw na wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm.

O firmie

Szanowni Państwo, specjalizujemy się:

  • w druku gazet, prasy, katalogów i publikacji na papierze gazetowym w formatach zbliżonych do A3 i A4. Szczególnie zachęcamy do wybierania usług druku, składu i transportu gazet ze względu na bardzo niski koszt (względem innych rozwiązań), a także szybkości w wykonaniu usługi. Nasi klienci najczęściej wybierają opcje druku gazet, magazynów, gazetek reklamowych, gazetek eventowych, lokalnych. 
  • w składzie DTP (graficznym) i druku: gazet, prasy, katalogów, magazynów, gazetek lokalnych, gazetek szkolnych, gazet ulotkowych, gazet zapowiadających wydarzenia / eventy / koncerty.
  • Kompleksowo wspieramy małe firmy i wydawców, dzięki czemu mogą się skupić na samej treści gazet i ewentualnym pozyskiwaniu reklamodawców. Oferujemy nie tylko skład gazet, ale również przygotowanie reklam klientów, ofert, stron www, wersji on-line publikacji.

Zapraszamy do kontaktu i do współpracy. Działamy na terenie całej Polski, a szczególnie na terenie województw: pomorskiego,  zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskiego, warmiński-mazurskiego, podlaskiego,  lubuskiego, wielkopolskiego, łódzkiego, śląskiego, małopolskiego.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły

Wyślij e-mail z pytaniem

Rejon naszego działania:
Skład graficzny DTP gazet, magazynów, gazetek, a także druk i transport tychże publikacji odbywa się na terenie całej Polski. Do większości rejonów Polski jesteśmy w stanie dostarczać gotowe publikacje w 24-48 godzin. Od północny Polski , aż po południe, czyli województwa: dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie i zachodniopomorskie.

Kontakt:

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego codziennie w godzinach 9.30-17.30 pod numerem: tel:+48 58 500 88 80

Zapraszamy do kontaktu e-mailowego: drukisklad@drukarnia.pomorskie.pl

Pytania marketingowe/ofertowe prosimy słać na adres: marketing@drukarnia.pomorskie.pl

Adres:

Uwaga! W związku z pandemią koronawirusa zmuszeni jesteśmy ograniczyć kontakt do minimum. W związku z tym faktem, kontakt bezpośredni w naszych biurach jest niemożliwy do odwołania.

Jednocześnie informujemy, że nasze usługi wykonywane są bez przerw.

Na wszelkie pytania i wątpliwości, a także w kwestii próby bezpośredniego spotkania, odpowiadamy na e-mail lub poprzez telefon.
Zachęcamy do kontaktu.