Druk gazet / prasy

Druk gazet

Polecamy usługę taniego druku gazetowego.
Dlaczego on? Ze względu na wykorzystywaną technologię taki druk jest bardzo tani – zwłaszcza przy większych nakładach, druk publikacji trwa niezwykle szybko.

Warto dodać, że cena jest na tyle atrakcyjna – zwłaszcza w przeliczeniu na drukowaną przestrzeń – że wiele firm, instytucji i szkół, zamiast np. drukować ulotki wybiera opcję druku takiej gazetki z nami.

Przypominamy również, że poza samym drukiem, specjalizujemy się w projektowaniu i składzie takich publikacji, a także w bezpośrednim transporcie publikacji.

ograniczenia przy tanim druku gazetowym

Jeśli zależy Państwu na bardzo tanim i bardzo szybkim (bo nawet w 24 godziny) druku gazetowym, należy wiedzieć, że możliwy jest druk na papierze gazetowym i w czterech formatach. W przypadku chęci zmiany formatu papieru lub gramatury, cena nie będzie tak atrakcyjna, a czas mogą się wydłużyć. O szczegółach poinformujemy telefonicznie.

Dostępne Formaty szybkich i tanich gazet
na papierze gazetowym lub gazetowym premium

Zbliżone do A3 i A4

W druku gazetowym, czyli na papierze gazetowym, oferujemy ograniczone formaty, do ogólnie przyjętych: zbliżone do A3 i zbliżone do A4. Bez możliwości dokładnej precyzji. Dlaczego? W druku gazetowym ważny jest szybki czas i niska cena. Aby to osiągnąć, należało wprowadzić pewne standardy. Efekt? Czas druku wynoszący nawet niepełny dzień.

Inne formaty również dostępne, jednak dla papieru o wyższej gramaturze, jak np. kreda.

Szukasz grafików / działu DTP / działu graficznego?

Oferujemy również profesjonalny skład graficzny gazet, magazynów, katalogów.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły

Wyślij e-mail z pytaniem